Tiskové středisko

Volkswagen Užitkové vozy Zveřejněno: 05. 06. 2018

Čtrnáctý Transportersraz ve znamení sportu

  • Tradiční setkání fanoušků vozů Transporter se uskuteční již tento víkend
  • Do moravské Strážnice přijede více než 200 vozů Transporter všech generací
  • Atraktivní program pro celou rodinu pod vedením legendárních sportovců završí večerní živé koncerty

Praha, 5. června 2018 – Volkswagen Užitkové vozy a Transporterclub zvou všechny fanoušky legendárních modelů řady T na čtrnáctý ročník Transportersrazu, který se uskuteční ve dnech 8. až 10. června 2018 v Autokempu Strážnice v okrese Hodonín. Organizátoři očekávají, že na sportovně pojatém srazu s mottem „Den šampionů“ přivítají více než
200 vozů Transporter všech šesti generací.

„Transporter je automobilovou legendou, k níž neodmyslitelně patří také sportovní aktivity. Mám proto velkou radost, že se nám pro letošní Transportersraz, pořádaný opět s plnou podporou českého zastoupení značky Volkswagen Užitkové vozy, podařilo zajistit účast mnoha českých sportovních legend,“ říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Nadcházející víkend ve Strážnici tak bude zasvěcen nejen všem generacím Transporteru, ale také nejrůznějším sportovním disciplínám s mnoha soutěžemi a atrakcemi pro malé i velké. Věřím, že si účastníci Transportersrazu opět odvezou plný Transporter nezapomenutelných zážitků.“

Na největší sraz Transporterů v České republice přijede tento víkend více než
200 vozidel modelových řad T1 až T6, která v sobotu dopoledne čeká tradiční spanilá jízda. Na sobotní odpoledne připravilo české zastoupení značky Volkswagen Užitkové vozy, podporované Transporterclubem, řadu sportovních aktivit, soutěží a atrakcí pro děti i dospělé. Účastníci si budou moci vyzkoušet sportovní disciplíny pod vedením osobností z několika sportovních odvětví. Antonín Panenka poradí, jak vstřelit fotbalovou penaltu, správný golfový odpal zkontroluje Alan Babický, na techniku běžeckého lyžování dohlédne Martin Jakš, ýuky basketbalu se ujme Ladislav Sokolovský, Petr Korbel zasvětí zájemce do stolního tenisu, Rudolf Kraj bude tím nejpovolanějším rádcem u boxovacího trenažeru a Petr Fulín prozradí nejlepší techniku rychlé jízdy.

Páteční a sobotní večerní program doprovodí živé koncerty kapel Buty, Vasilův Rubáš a The Geront Shadows Revival. Více informací o Transportersrazu a Transporterclubu naleznete na www.transporterclub.cz.

Porsche Česká republika s.r.o.
Kontakt: Lenka Vaňková
Telefon: +420 251 033 821
E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vw-uzitkove.cz
www.facebook.com/VolkswagenUzitkoveVozy
www.vwn-presse.de

« Zpět na přehled všech tiskových zpráv

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek