Tiskové středisko

Seat Zveřejněno: 02. 03. 2018

Videokonference před Ženevským autosalonem

  • CUPRA e-Racer: světová premiéra prvního závodního cestovního vozu na světě se 100% el. pohonemn
  • Výstavní premiéra nové značky CUPRA a nového modelu CUPRA Ateca v Ženevě
  • Návštěvníci autosalonu budou moci ve vozech SEAT vyzkoušet také digitální panel přístrojů SEAT

Praha, 02/03/2018 – Luca de Meo, předseda představenstva společnosti SEAT, představil několik dní před otevřením Ženevského autosalonu 2018 během webové videokonference připravované novinky značek SEAT a CUPRA. Video je nyní k dispozici na portálu SEAT MediaCenter.

Společnost SEAT míří na každoroční prestižní mezinárodní autosalon ve velmi dobré kondici. SEAT je druhým rokem v řadě jednou z nejrychleji rostoucích značek v Evropě a v loňském roce dosáhl nejlepších výsledků za uplynulých 16 let. Pozitivní trend vývoje prodeje vozů značky SEAT pokračoval i v lednu 2018 dvouciferným růstem (20,4 %).

Poprvé bude široké veřejnosti představena CUPRA, výjimečná značka pro výjimečné lidi. Nová značka se stane součástí společnosti SEAT a při své výstavní premiéře v Ženevě si podmaní srdce fanoušků automobilů.

V expozici CUPRA na sebe strhne pozornost výkonná, dynamická a exkluzivní CUPRA Ateca. Jedinečný model ve svém segmentu zahájí novou éru s výkonem 300 k, pohonem všech kol 4Drive a novou 7stupňovou převodovkou DSG.

Jednou z hlavních hvězd v expozici značky CUPRA bude také CUPRA e-Racer. Tento vůz bude na mezinárodním autosalonu v Ženevě představen ve světové premiéře. CUPRA e-Racer bude skutečným závodním vozem s trvalým výkonem 300 kW a nejvyšším výkonem až 500 kW. Bude prvním závodním cestovním vozem na světě se 100% elektrickým pohonem.

SEAT představí ve své expozici nový Leon CUPRA R ST s motorem 2.0 TSI o výkonu 300 k, pohonem všech kol 4Drive a převodovkou DSG. Pětidveřový Leon FR oslaví debut s motorem 1.5 TSI EVO o výkonu 150 k. SEAT Ibiza FR bude poprvé vystaven ve verzi s motorem 1.0 TGI o výkonu 90 k na stlačený zemní plyn (CNG).

Jednou z hlavních novinek na Ženevském autosalonu 2018 bude nový digitální panel přístrojů SEAT. Digitálním panelem přístrojů budou vybaveny vystavené modely CUPRA Ateca, SEAT Leon CUPRA R ST, Leon FR a Arona. Digitální panel přístrojů s moderním a všestranným designem je tvořen interaktivním displejem, který nabízí rozmanité funkce a možnost individualizace podle představ řidiče.

Další novinkou značky SEAT bude integrace aplikace Shazam do vozů SEAT. Tato inovativní služba pro rozpoznávání hudby, představená před několika dny na kongresu MWC (Mobile World Congress), bude ve vozech SEAT k dispozici od dubna. Uživatelé budou moci snadno a bezpečně používat Shazam i za jízdy.

Během prvního tiskového dne se s novináři setkají Wayne Griffiths, člen představenstva společnosti SEAT, zodpovědný za prodej a marketing, a Matthias Rabe, člen představenstva společnosti SEAT, zodpovědný za výzkum a vývoj. Tématem bude nová značka CUPRA a nové produkty. Tato tisková konference se uskuteční 6. března ve 12:00 h.

Odkaz na videokonferenci naleznete zde: https://youtu.be/EszzIMfMK3E

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % své výroby a působí ve více než 80 zemích prostřednictvím 1700 autorizovaných prodejců. V roce 2017 prodal SEAT na celém světě téměř 470 000 vozidel.

Skupina SEAT zaměstnává více než 14 700 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým Centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

Kontakt pro média:
AC&C Public Relations s.r.o.
Zorka Mašková
Key Account Manager
Tel.: +420 736 751 151
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Porsche Česká republika s.r.o.
Filip Stoulil
Koordinátor marketingu a prodeje SEAT
Tel.: +420 739 546 542
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.seat.cz
http://seat-mediacenter.com

« Zpět na přehled všech tiskových zpráv

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek