Tiskové středisko

Audi Zveřejněno: 19. 06. 2017

Audi R8 Spyder V10 plus je nejrychlejším sériově vyráběným otevřeným modelem značky se čtyřmi kruhy

Audi R8 Spyder V10 plus (kombinovaná spotřeba
paliva: 12,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 292 g/km) z dílen společnosti Audi Sport GmbH je nejrychlejším sériově vyráběným otevřeným modelem značky se čtyřmi kruhy. Jeho motor V10 s výrazným charakterem je uložen uprostřed před zadní nápravou a poskytuje nejvyšší výkon 610 k. Hnací síla je přenášena na vozovku prostřednictvím systému pohonu všech kol quattro.

Výsledkem jsou strhující jízdní výkony. Sériová výbava vysokovýkonného sportovního vozu zahrnuje jízdní režimy Performance, skořepinová sedadla R8 a mnoho dílů z kompozitu, vyztuženého uhlíkovými vlákny. Ještě ostřejší rysy dodá novému modelu R8 Spyder V10 plus exkluzivní lak v odstínu zelená micrommata.

"Audi R8 Spyder V10 plus završuje modelovou řadu R8," říká Stephan Winkelmann, ředitel společnosti Audi Sport GmbH. "Kromě kupé je nyní i Spyder k dispozici ve vrcholné verzi o výkonu 610 k. Využívá našich dlouholetých zkušeností z motoristického sportu a kombinuje dechberoucí dynamiku s emocemi otevřeného sportovního vozu."

« Zpět na přehled všech tiskových zpráv

Praha, 16. března 2018 - Nejvýznamnější zákazníky Audi jsme pozvali do Špindlerova Mlýna, kde...

Praha, 15. února 2018 - Ostře zachytit na fotografii romantický výhled za soumraku nebo...

Praha, 12. února 2018 – Agentura AC&C Public Relations uspěla ve výběrovém řízení, jehož se...

Praha, 7. února 2018 - Odstartoval už osmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jako každý rok hledáme 42...

Praha, 1. února 2018 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika, importéra značek Volkswagen,...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek