Tiskové středisko

Porsche Česká republika Zveřejněno: 19. 06. 2017

Volkswagen byl partnerem 14. ročníku Česká dopravní stavba, dopravní technologie, výrazná dopravní inovace roku

Výsledky největší oborové soutěže v této oblasti v České republice za rok 2016 byly vyhlášeny na slavnostním galavečeru v Betlémské kapli v Praze. Volkswagen ocenil jeden z nominovaných projektů bezplatným zapůjčením inovativního elektromobilu e-Golf na dobu jednoho roku. Zástupce firmy STRABAG Tomáš Hajič, ředitel pražského závodu, převzal symbolický klíč z rukou Vratislava Strašila, jednatele společnosti Porsche Česká republika.

„Elektromobilita je pro koncern Volkswagen klíčovou prioritou, kterou vytyčil ve své Strategii 2025,“ říká Vratislav Strašil, jednatel společnosti Porsche Česká republika. „Koncern Volkswagen uvede do roku 2025 třicet dalších elektromobilů a plánuje v té době prodávat dva až tři miliony elektromobilů ročně. Na český trh právě uvádíme nový e-Golf s dojezdem až 300 km. Tento model je předobrazem inovací, jež jsou i pro společnost STRABAG v oblasti stavebnictví velmi důležitým tématem. Jsme si proto jisti, že náš e-Golf bude v nejlepších rukách, a přejeme firmě STRABAG, aby s ním měla jen ty nejlepší zkušenosti.“

« Zpět na přehled všech tiskových zpráv

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek