Tiskové střediskoPorsche Holding Salzburg poprvé největší společností v Rakousku

Porsche Česká republika Zveřejněno: 27. 06. 2017

Porsche Holding Salzburg (PHS), mateřská společnost Porsche Česká republika, importéra značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy, se v loňském roce díky obratu 21,1 miliardy EUR poprvé stal největší firmou v Rakousku. Největší obchodní společnost s automobily v Evropě je součástí koncernu Volkswagen a loni prodala v 26 zemích 1 030 450 nových a ojetých automobilů.Příslušenství pro Arteon

Volkswagen Zveřejněno: 23. 06. 2017

Nový Arteon zaujme na první pohled svým působivým, avantgardním a emocionálním designem. Výjimečné vlastnosti nového modelu kategorie „gran turismo“ ještě více umocní výrazný design kol z lehké slitiny z nabídky Originálního příslušenství Volkswagen.Audi slaví znovu úspěchy v anketě "International Engine of the Year Awards" (Mezinárodní motor roku).

Audi Zveřejněno: 22. 06. 2017

Značka se čtyřmi kruhy obdržela za motor 2.5 TFSI prestižní ocenění v kategorii se zdvihovým objemem 2,0 až 2,5 litru. Pro Audi je to již celkově třinácté vítězství v této anketě.Audi rozšíří své produktové portfolio o nový model e-tron.

Audi Zveřejněno: 22. 06. 2017

V roce 2019 bude spuštěna výroba modelu Audi e-tron Sportback v belgickém Bruselu. Tento výrobní závod tak bude zajišťovat produkci dvou modelů Audi se zcela elektrickým pohonem. Již v roce 2018 totiž začne z jeho montážních linek sjíždět elektrické SUV Audi e-tron.„Mezinárodní setkání obchodních parterů v Berlíně: Volkswagen připravuje prodejce na budoucnost“

Volkswagen Zveřejněno: 19. 06. 2017

Praha, 19. června 2017 – Volkswagen pozval 4500 prodejců a dovozců z 87 zemí do Berlína na mezinárodní setkání obchodních partnerů, které probíhá ve dnech 13. až 16. června. Letošní setkání se zaměřilo na transformaci automobilového průmyslu a z ní plynoucí výzvy pro prodejní síť. Mezi diskutovaná témata patřil vliv elektrické mobility a digitalizace na budoucnost prodejních konceptů.Audi R8 Spyder V10 plus je nejrychlejším sériově vyráběným otevřeným modelem značky se čtyřmi kruhy

Audi Zveřejněno: 19. 06. 2017

Audi R8 Spyder V10 plus (kombinovaná spotřeba
paliva: 12,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 292 g/km) z dílen společnosti Audi Sport GmbH je nejrychlejším sériově vyráběným otevřeným modelem značky se čtyřmi kruhy. Jeho motor V10 s výrazným charakterem je uložen uprostřed před zadní nápravou a poskytuje nejvyšší výkon 610 k. Hnací síla je přenášena na vozovku prostřednictvím systému pohonu všech kol quattro.

Letos se v nejprestižnější české oborové soutěži utkalo 310 přihlášek. Nejlépe z klání vyšla...

Praha, 13. června 2017 – Rok se s rokem sešel a opět jsme se postarali o symbolické...

Praha -Průhonice, 9. června 2017 - V okolí Průhonic to první červnový čtvrtek pořádně vřelo:...

V Praze, 5. června 2017 – První červnový víkend byl ve znamení 104. ročníku Primátorek. Značka...

AC&C PR společně se sesterskou agenturou SocialBooster získala za jednu ze svých kampaní...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek