AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Zážitkový let speciálem společnosti „Generali Airlines“Praha, 10. května 2018 - Jak v co největší pohodě zvládnout letní dovolenou jsme přiblížili novinářům prostřednictvím workshopu laděného do stylu luxusního leteckého zájezdu.

Na fiktivní palubě „Generali Airlines“ se o hladký průběh letu postarala kapitánka a produktová manažerka cestovního pojištění Generali. Po přistání byl nachystán skutečně exkluzivní pobyt se vstřícným personálem. Nechyběl výjimečný gastronomický servis, pohodová hudba a dechberoucí výhled. Novináři se dozvěděli, na jaké situace se ještě před dovolenou pojistit a jak řešit nenadálé problémy při cestách do zahraničí. A aby přítomní byli po návratu z dovolené skutečně svěží, nechyběla ani regenerační thajská masáž.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek