AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

T-Mobile Rozjezdy už znají všech 40 regionálních vítězůPraha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících podnikatelů Rozjezdy. Letos za nás Markéta Kaclová zasedá ve všech porotách a až na Kraj Vysočina se letos podařilo všude vyhlásit všechna tři místa. Celostátní vítěze se dozvíme 22. června.

Mezi vítězi máme řadu inovací: několik užitečných aplikací, softwarových řešení i nápadů pro síť IoT. A samozřejmě již tradičně řadu gastronomických projektů. Hitem mezi letošními přihláškami byly laserem řezané nebo vypalované výrobky („párátka“ na hamburgery, ale i dřevěné brýle nebo domečky pro modelové železnice) a také 3D tiskárny. A díky tomu máme v agentuře první produkt z 3D tiskárny – designového zajíce.

Za pár dní začne hlasování o vítěze ceny veřejnost, jeho jméno a také vítěze hlavní Ceny poroty se dozvíme 22. června.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek