AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

AC&C PR se sedmi nominacemi v České ceně za PRPraha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem shortlistovaných projektů v České ceně za PR 2018.

Konkrétně se na shortlist dostaly tři projekty v sedmi kategoriích. Nejvíc nominací (celkem čtyři) si odnesl projekt Slušná káva. Pro klienta LMC jsme komunikovali fakt, že pracovníci v HR neodpovídají uchazečům o zaměstnání. "Vytrolili" jsme novináře, abychom jim ukázali, jaké to je, když je někdo ignoruje. Dvě nominace, z toho jednu na ocenění Absolutní vítěz, získal projekt „I telesales může být sexy“. Pro klienta DKV jsme připravili originální koncept akvizice nových skupin zákazníků prostřednictvím telesalesu, k čemuž jsme využili komunikaci na facebooku. Vše pak s jednou nominací doplňuje kreativní nápad našeho klienta SEAT – vytvoření videa, v němž oštěp Báry Špotákové soutěží v rychlosti s vozem Seat Leon Cupra. Video bylo natolik úspěšné, že se dostalo například i do španělského Top Gearu.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek