AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Slušná káva neprodává kávu, ale slušnostPraha, 14. září 2017 - Nabízet práci je jako prodávat kávu: nesmíte zákazníka ignorovat. To je myšlenka za kampaní Slušná káva, kterou jsme zpracovali pro našeho dlouhodobého klienta LMC. Úkolem bylo upozornit, že firmy nedostatečně komunikují s žadateli práci. Sedm z deseti nedostane včas zprávu o tom, jak si ve výběrovém řízení vedou.

Kampaň, kterou jsme připravili ve spolupráci se sesterskou agenturou SocialBooster, má několik složek. Natáčeli jsme video, kde jsme lidem dali zkusit aroganci prodejce na vlastní kůži. Prodávali jsme Slušnou kávu, ale chovali jsme se opravdu „neslušně“. Spolupracujeme s experty, kteří vysvětlili – každý za svou odbornost – proč je třeba s kandidáty komunikovat. Zapojili se „pan etiketa“ Ladislav Špaček, social media guru Eliška Vyhnánková, psycholožka Marta Boučková i HR ředitel Alza.cz Marek Premus. Výsledné video propagujeme na Facebooku i dalších kanálech.

https://www.youtube.com/watch?v=pwXprFXFOSU&feature=youtu.be

V mediální části kampaně jsme pak nechali zažít podobnou frustraci novináře. Letáčky i reklamou na Facebooku jsme je lákali na kávu, nicméně nikomu jsme za objednávku nepoděkovali, nezvedali telefon, na mejly ani na Facebooku neodpovídali. A následně ani slibovanou kávu nedoručili. 14. září jsme na tiskové konferenci rozkryli skutečnou podstatu kampaně. 

« Zpět na přehled novinek

Praha, 12. února 2018 – Agentura AC&C Public Relations uspěla ve výběrovém řízení, jehož se...

Praha, 7. února 2018 - Odstartoval už osmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jako každý rok hledáme 42...

Praha, 1. února 2018 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika, importéra značek Volkswagen,...

Praha, 25. ledna 2018 - Spolu s klientem Volkswagen osobní vozy jsme v národní premiéře...

Praha, 5. ledna 2018 - Naše agentura uspěla ve výběrovém řízení, jehož se zúčastnilo celkem...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek