AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

S Canonem na střeše LucernyPraha, 7. září 2017 - Dechberoucí výhled na Prahu, kaskádovité terasy a pro někoho možná i adrenalinová cesta na místo konání tiskové konference. Pro společnost Canon CZ jsme na střechách paláce Lucerna připravili setkání s novináři, na kterém jsme představili novinky ze světa fotografie a maloformátového tisku.

Zábava pro dvacítku novinářů začínala už v přízemí paláce, protože kdo nechtěl do čtvrtého patra po svých, musel vstoupit do výtahu páternoster. Pak už zbývalo vystoupat jediné poschodí a ocitli jste se v bývalém bytě rodiny Havlových, kde momentálně bydlí známý kavárník a autor několika projektů na oživení veřejného prostoru Ondřej Kobza. Ten byt kromě bydlení využívá jako místo pro setkávání a veřejné debaty s různými osobnostmi. Právě Kobza pak přítomné neformálním způsobem stručně seznámil s konceptem oživení paláce Lucerna a historií budovy samotné. Poté následovala videoprezentace specialisty společnosti Canon, po níž žurnalisté dostali příležitost si českou metropoli za pomoci techniky Canon nafotit z neobvyklých úhlů.

Hned druhý den jsme možnost vyzkoušet si novinky Canon nabídli novinářům na tiskové konferenci v Bratislavě a následně také v Brně.

« Zpět na přehled novinek

Představili jsme novinářům nový Volkswagen Polo v netradiční lokalitě Uhelný mlýn v Libčicích...

Praha, 13. října 2017 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika jsme za velkého zájmu médii...

Praha, 5. října 2017 – Večírková sezóna je za rohem. A proto jsme jménem našeho klienta Canon do...

Praha, 14. září 2017 - Nabízet práci je jako prodávat kávu: nesmíte zákazníka ignorovat. To je...

Praha, 7. září 2017 - Dechberoucí výhled na Prahu, kaskádovité terasy a pro někoho možná i...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek