AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Výroční zpráva pro našeho klienta GSFTPraha, 13. července 2017 – Pro Garanční systém finančního trhu (dříve Fond pojištění vkladů) jsme připravili v pořadí již osmou výroční zprávu. Tentokrát však v trochu jiném kabátě.

Vzhledem k faktu, že Garanční systém finančního trhu vykonává od roku 2016 funkce, které do té doby vykonával Fond pojištění vkladů, stal se Fond pojištění vkladů účetní jednotkou v rámci Garančního systému. Mimo to byl v roce 2016 nově zřízen Fond pro řešení krize, jehož správu Garanční systém finančního trhu zastřešuje. Nově zřízený fond se tak též integroval pod Garanční systém jako jeho organizační a účetní jednotka. Tyto legislativní změny se samozřejmě projevily i na celkové podobě Výroční zprávy za rok 2016. Výroční zpráva za rok 2016 je tak na rozdíl od předešlých výročních zpráv rozdělena do tří částí – první část se věnuje Garančnímu systému jako takovému, druhá část se zabývá Fondem pojištění vkladů a část poslední zahrnuje nově zřízený Fond pro řešení krize. Stejně jako v letech minulých vzniká anglická verze Výroční zprávy za rok 2016, na jejímž překladu a následné korektuře se podílí jak ekonomičtí odborníci, tak rodilí mluvčí.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek