AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Uspořádali jsme neformální setkání vedení Hypoteční banky ve Žlutých lázníchPraha, 28. června 2017 - I v letošním roce proběhlo neformální setkání Hypoteční banky s novináři, tentokrát ve stylu plovárny 30. let. Setkání se konalo na břehu Vltavy – v oáze klidu a relaxu – v areálu Žlutých lázní.

Odpolední program zahrnoval vše kromě práce! Pro sportovní nadšence byly připraveny nejnovější herní trendy jako spikeball, kanjam a dračí lodě. Romantické duše mohly vyrazit na večerní projížďku na šlapadlech, odvážlivci měli možnost vyzkoušet paddleboard. Na své si přišli i kreativci, pro které byla připravena kreativní dílna. Výrobu trendy šperků z hliníkových kapslí si nejvíce užily především přítomné dámy a děti. Cíl setkání byl tedy zřejmý: Zastavit se, pobavit se a prožít krásné odpoledne, což se i díky „objednanému“ počasí povedlo na výbornou.

« Zpět na přehled novinek

Představili jsme novinářům nový Volkswagen Polo v netradiční lokalitě Uhelný mlýn v Libčicích...

Praha, 13. října 2017 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika jsme za velkého zájmu médii...

Praha, 5. října 2017 – Večírková sezóna je za rohem. A proto jsme jménem našeho klienta Canon do...

Praha, 14. září 2017 - Nabízet práci je jako prodávat kávu: nesmíte zákazníka ignorovat. To je...

Praha, 7. září 2017 - Dechberoucí výhled na Prahu, kaskádovité terasy a pro někoho možná i...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek