AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Šéfkuchař Kortus novináře občerstvil malinovým milkshakemPraha, 13. června 2017 – Rok se s rokem sešel a opět jsme se postarali o symbolické odstartování hlavní sezony evropské sklizně drobného ovoce. Stalo se tak na tiskové konferenci v pražském hotelu Jurys Inn, kam jsme pozvali novináře a významné osobnosti působící v oblasti potravinářského průmyslu či zemědělství.

Polští pěstitelé malin, jahod, borůvek a rybízu hosty konference obohatili informacemi o pěstitelských a spotřebitelských trendech v zemích Evropské unie. K panelu se připojil také Filip Nowak z Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky.

Jako hlavní osobnost vystoupil šéfkuchař z pražského Laboratoria Martin Kortus, který představil zajímavé letní recepty obsahující tu rybíz, tu jahody a další ovoce. Účastníci akce tak byli jistě zvědavi, jak asi může chutnat chřest s pikantní jahodovou omáčkou. Přímo na místě pro hosty konference šéfkuchař připravil příjemné osvěžení v podobě malinového milkshaku s chantilly krémem.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 13. července 2016 – Pro Garanční systém finančního trhu (dříve Fond pojištění vkladů)...

Praha, 28. června - I v letošním roce proběhlo neformální setkání Hypoteční banky s novináři,...

Letos se v nejprestižnější české oborové soutěži utkalo 310 přihlášek. Nejlépe z klání vyšla...

Praha, 13. června 2017 – Rok se s rokem sešel a opět jsme se postarali o symbolické...

Praha -Průhonice, 9. června 2017 - V okolí Průhonic to první červnový čtvrtek pořádně vřelo:...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek