AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

Audi RS5 doburácelo na český trh.Praha -Průhonice, 9. června 2017 - V okolí Průhonic to první červnový čtvrtek pořádně vřelo: První novináři řádně otestovali horkou novinku od Audi: Pořádně nadupané Coupé Audi RS5.

Tuzemský importér se rozhodl objednat prezentační exemplář RS5 v netradičním tmavě zeleném odstínu Sonoma. Tato barva karoserie sportovním autům sluší a pěkně kontrastuje s černými exteriérovými detaily. V kabině najdete sportovní volant a sportovní sedadla, která na přání mohou být prošívaná zelenou nití, aby ladila s exteriérem.

Novinářská prezentace, kterou jsme pro značku Audi připravili, se konala v pohodové atmosféře sportovního zázemí I.S.R. Racing v Průhonicích u Prahy. Ozdobou akce byla účast pětinásobného vítěze Le Mans Franka Biely, který novináře zaujal svým vyprávěním a dlouholetými zkušenostmi ze závodního prostředí. Novináři s ním měřili síly i na závodním simulátoru Audi R8 GT3, který je součástí stáje I.S.R. Racingu.

« Zpět na přehled novinek

Praha, 12. února 2018 – Agentura AC&C Public Relations uspěla ve výběrovém řízení, jehož se...

Praha, 7. února 2018 - Odstartoval už osmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jako každý rok hledáme 42...

Praha, 1. února 2018 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika, importéra značek Volkswagen,...

Praha, 25. ledna 2018 - Spolu s klientem Volkswagen osobní vozy jsme v národní premiéře...

Praha, 5. ledna 2018 - Naše agentura uspěla ve výběrovém řízení, jehož se zúčastnilo celkem...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek