AC&C Public Relations

Hledáte-li PR agenturu s více než dvacetiletou historií, stabilním a zároveň dynamickým týmem, poskytující dlouhodobě služby velkým tuzemským i nadnárodním společnostem a ověnčenou řadou nejvyšších ocenění, pak jste na správné adrese.

 

AC&C vyhrála Golden Sabre AwardAC&C PR společně se sesterskou agenturou SocialBooster získala za jednu ze svých kampaní mezinárodní ocenění Golden Sabre Award.

Ceny Sabre Awards jsou největší celosvětovou soutěží, která hledá nejkvalitnější projekt v oblasti Public Relations. Na londýnském vyhlášení vítězů pro oblast Evropy, Afriky a Středního Východu zvítězil projekt AC&C PR pro T-Systems Slovakia s názvem Jedlo pre ajťákov v kategorii Technologie, Software a Služby.
Projekt lákal slovenské programátory pracující v ČR aby se vrátili zpět domů a začali pracovat pro T-Systems Slovakia v Košicích. Startup, vytvořený speciálně pro tento účel, vsadil na nostalgii po domově a nabídl rozvoz slovenských jídel do business center. „Až v okamžiku doručení prvních jídel jsme odhalili, že za aktivitou stojí společnost T-Systems Slovakia. Pracovní nabídku jsme tak dostali přímo na stoly do konkurenčních firem, což mj. zajistilo širokou pozitivní publicitu v médiích,“ řekl Martin Frýdl, Executive Partner AC&C PR.
Projekt také postoupil na shortlist v České ceně za PR, a to hned ve čtyřech kategoriích: Firemní komunikace, Technologie/IT, Přeshraniční projekty a Sólokapr. O vítězství bude bojovat 14. června, kdy se vyhlašují výsledky. Video o projektu je k dispozici: https://youtu.be/R3zLqNk_c90

« Zpět na přehled novinek

Praha, 16. března 2018 - Nejvýznamnější zákazníky Audi jsme pozvali do Špindlerova Mlýna, kde...

Praha, 15. února 2018 - Ostře zachytit na fotografii romantický výhled za soumraku nebo...

Praha, 12. února 2018 – Agentura AC&C Public Relations uspěla ve výběrovém řízení, jehož se...

Praha, 7. února 2018 - Odstartoval už osmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jako každý rok hledáme 42...

Praha, 1. února 2018 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika, importéra značek Volkswagen,...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek