Pražské maratónské běhy

Volkswagen/Volkswagen Užitkové vozy Zveřejněno: 25. 08. 2012


Již řadu let podporujeme Volkswagen při jeho partnerství s Prague International Marathón (PIM), který se řadí do desítky top maratónů světa. Kromě vypouštění typicky modrých balonků, rozdávání sportovních suvenýrů a zejména zajištění hlavních cen pro vítěze závodů se vždy soustředíme na klidný průběh dne ve VIP stanu se zázemím a programem. I letos byla součástí PIM tisková konference a sportovní veletrh Sport Expo na pražském výstavišti s produktovou prezentací VW.

« Zpět na přehled eventů

Praha, 13. července 2016 – Pro Garanční systém finančního trhu (dříve Fond pojištění vkladů)...

Praha, 28. června - I v letošním roce proběhlo neformální setkání Hypoteční banky s novináři,...

Letos se v nejprestižnější české oborové soutěži utkalo 310 přihlášek. Nejlépe z klání vyšla...

Praha, 13. června 2017 – Rok se s rokem sešel a opět jsme se postarali o symbolické...

Praha -Průhonice, 9. června 2017 - V okolí Průhonic to první červnový čtvrtek pořádně vřelo:...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek