Bentley opening ceremony

Bentley Zveřejněno: 24. 08. 2012


Na konci června se v Praze otevřely dveře prvního zastoupení společnosti Bentley na českém trhu. Pro klienta a jeho hosty jsme připravili slavnostní banket, který uvedl věrný obdivovatel této značky Juraj Kukura. Ten svým šarmem podpořil výjimečnost setkání. Exkluzivní catering, hostesky ve večerních toaletách, naleštěné vozy v interiéru a citlivě vybraný hudební program, byly dobrou volbou, kterou ocenili i zástupci Bentley ze zahraničí. Ještě po půlnoci si hosté užívali příjemnou atmosféru večera a těšili se na testovací jízdy, které na akci další dva dny navazovaly.

« Zpět na přehled eventů

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek