Bentley opening ceremony

Bentley Zveřejněno: 24. 08. 2012


Na konci června se v Praze otevřely dveře prvního zastoupení společnosti Bentley na českém trhu. Pro klienta a jeho hosty jsme připravili slavnostní banket, který uvedl věrný obdivovatel této značky Juraj Kukura. Ten svým šarmem podpořil výjimečnost setkání. Exkluzivní catering, hostesky ve večerních toaletách, naleštěné vozy v interiéru a citlivě vybraný hudební program, byly dobrou volbou, kterou ocenili i zástupci Bentley ze zahraničí. Ještě po půlnoci si hosté užívali příjemnou atmosféru večera a těšili se na testovací jízdy, které na akci další dva dny navazovaly.

« Zpět na přehled eventů

Praha, 16. března 2018 - Nejvýznamnější zákazníky Audi jsme pozvali do Špindlerova Mlýna, kde...

Praha, 15. února 2018 - Ostře zachytit na fotografii romantický výhled za soumraku nebo...

Praha, 12. února 2018 – Agentura AC&C Public Relations uspěla ve výběrovém řízení, jehož se...

Praha, 7. února 2018 - Odstartoval už osmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jako každý rok hledáme 42...

Praha, 1. února 2018 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika, importéra značek Volkswagen,...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek