Večírek s fotbalem

T-Mobile Zveřejněno: 24. 08. 2012


Jako víc než dobrý se ukázal výběr lokality Kopyto na hranicích pražského Žižkova a Vinohrad, kde jsme připravili neformální setkání s novináři a managementem T-Mobile CZ při příležitosti zahájení Eura 2012. Hlavním tématem byl pochopitelně fotbal, pozornost jsme ale věnovali i polské a ukrajinské gastronomii a jejich kultuře. Urputné fotbalové zápasy na jednotlivých stolech skončily těsně před půlnocí a jejich vítězové byli po zásluze odměněni krajovými specialitami.

« Zpět na přehled eventů

Představili jsme novinářům nový Volkswagen Polo v netradiční lokalitě Uhelný mlýn v Libčicích...

Praha, 13. října 2017 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika jsme za velkého zájmu médii...

Praha, 5. října 2017 – Večírková sezóna je za rohem. A proto jsme jménem našeho klienta Canon do...

Praha, 14. září 2017 - Nabízet práci je jako prodávat kávu: nesmíte zákazníka ignorovat. To je...

Praha, 7. září 2017 - Dechberoucí výhled na Prahu, kaskádovité terasy a pro někoho možná i...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek