Prezentace NOKIA Lumia 900 na českém trhu

Nokia Zveřejněno: 20. 08. 2012


Tuto vlajkovou loď společnosti Nokia jsme představili českým i slovenským novinářům „ve velkém stylu" na střeše City Tower, nejvyšší budovy České republiky, v restauraci Aureole. Samotný Batman se slanil z výšky s novou Nokia Lumia 900 v ruce, aby ji prezentoval řediteli Nokia pro ČR. V zápětí se k nim připojily atraktivní kočičí ženy a zábava se rozběhla plným proudem. Během akce jsme natočili také video, které se teď šíří po internetu. Nokia se stala hrdým partnerem filmového trháku Temný rytíř povstal.

« Zpět na přehled eventů

Představili jsme novinářům nový Volkswagen Polo v netradiční lokalitě Uhelný mlýn v Libčicích...

Praha, 13. října 2017 - Pro našeho klienta Porsche Česká republika jsme za velkého zájmu médii...

Praha, 5. října 2017 – Večírková sezóna je za rohem. A proto jsme jménem našeho klienta Canon do...

Praha, 14. září 2017 - Nabízet práci je jako prodávat kávu: nesmíte zákazníka ignorovat. To je...

Praha, 7. září 2017 - Dechberoucí výhled na Prahu, kaskádovité terasy a pro někoho možná i...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations je přední česká komunikační agentura, která je držitelem řady ocenění za PR. Byla založena v roce 1993 a od té doby dlouhodobě poskytuje služby největším domácím i nadnárodním společnostem. S některými z nich spolupracuje i více než deset let.

Hlavními obory AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby.

AC&C Public Relations disponuje týmem zkušených odborníků, v jejichž know-how se kombinuje dlouholetá praxe v poradenství v PR s dokonalou znalostí mediálního světa. 

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek