Tiskové střediskoPorsche Holding Salzburg poprvé největší společností v Rakousku

Porsche Česká republika Zveřejněno: 27. 06. 2017

Porsche Holding Salzburg (PHS), mateřská společnost Porsche Česká republika, importéra značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy, se v loňském roce díky obratu 21,1 miliardy EUR poprvé stal největší firmou v Rakousku. Největší obchodní společnost s automobily v Evropě je součástí koncernu Volkswagen a loni prodala v 26 zemích 1 030 450 nových a ojetých automobilů.Příslušenství pro Arteon

Volkswagen Zveřejněno: 23. 06. 2017

Nový Arteon zaujme na první pohled svým působivým, avantgardním a emocionálním designem. Výjimečné vlastnosti nového modelu kategorie „gran turismo“ ještě více umocní výrazný design kol z lehké slitiny z nabídky Originálního příslušenství Volkswagen.Audi slaví znovu úspěchy v anketě "International Engine of the Year Awards" (Mezinárodní motor roku).

Audi Zveřejněno: 22. 06. 2017

Značka se čtyřmi kruhy obdržela za motor 2.5 TFSI prestižní ocenění v kategorii se zdvihovým objemem 2,0 až 2,5 litru. Pro Audi je to již celkově třinácté vítězství v této anketě.Audi rozšíří své produktové portfolio o nový model e-tron.

Audi Zveřejněno: 22. 06. 2017

V roce 2019 bude spuštěna výroba modelu Audi e-tron Sportback v belgickém Bruselu. Tento výrobní závod tak bude zajišťovat produkci dvou modelů Audi se zcela elektrickým pohonem. Již v roce 2018 totiž začne z jeho montážních linek sjíždět elektrické SUV Audi e-tron.„Mezinárodní setkání obchodních parterů v Berlíně: Volkswagen připravuje prodejce na budoucnost“

Volkswagen Zveřejněno: 19. 06. 2017

Praha, 19. června 2017 – Volkswagen pozval 4500 prodejců a dovozců z 87 zemí do Berlína na mezinárodní setkání obchodních partnerů, které probíhá ve dnech 13. až 16. června. Letošní setkání se zaměřilo na transformaci automobilového průmyslu a z ní plynoucí výzvy pro prodejní síť. Mezi diskutovaná témata patřil vliv elektrické mobility a digitalizace na budoucnost prodejních konceptů.Audi R8 Spyder V10 plus je nejrychlejším sériově vyráběným otevřeným modelem značky se čtyřmi kruhy

Audi Zveřejněno: 19. 06. 2017

Audi R8 Spyder V10 plus (kombinovaná spotřeba
paliva: 12,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 292 g/km) z dílen společnosti Audi Sport GmbH je nejrychlejším sériově vyráběným otevřeným modelem značky se čtyřmi kruhy. Jeho motor V10 s výrazným charakterem je uložen uprostřed před zadní nápravou a poskytuje nejvyšší výkon 610 k. Hnací síla je přenášena na vozovku prostřednictvím systému pohonu všech kol quattro.

Letos se v nejprestižnější české oborové soutěži utkalo 310 přihlášek. Nejlépe z klání vyšla...

Praha -Průhonice, 9. června 2017 - V okolí Průhonic to první červnový čtvrtek pořádně vřelo:...

V Praze, 5. června 2017 – První červnový víkend byl ve znamení 104. ročníku Primátorek. Značka...

AC&C PR společně se sesterskou agenturou SocialBooster získala za jednu ze svých kampaní...

Praha 22. května 2017 - Ozdobou několika jamek zeleného hřiště byla čerstvá novinka značky SEAT...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations is a leading Czech communication consultancy, holder of many PR awards. Consultancy was established in 1993 and since then has provided services to the largest domestic and multinational companies, working with them in long-term relationships. The mutual cooperation lasts for more than ten years with many of them.

AC&C's main fields of expertise include information technologies, automobile industry, transport and logistics, FMCG, and financial and consulting services.

AC&C Public Relations' team of experienced experts holds know-how combining many years of PR consulting with a thorough knowledge of the media world.

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek