Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty, které jsme pro naše klienty připravovali v minulém roce. Bodovaly projekty Slušná káva (pro LMC), portál Ušetřizanaftu.cz (DKV Euro Service) a SEAT uspěl s českým videem s Bárou Špotákovou, které se objevilo ve španělském TOP Gearu.

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti T-Mobile Rozjezdů 2018, projektu, na kterém s naším klientem spolupracujeme už osm let. Čtyř desítkám finalistů jde především o publicitu a 100 000 Kč v hotovosti.

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre. Projekt Razíme cestu, který ukázal nejen horníkům možnou rekvalifikaci na kodéry, byl oceněn jako nejlepší projekt regionu Střední a východní Evropy.

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem shortlistovaných projektů v České ceně za PR 2018.

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících podnikatelů Rozjezdy. Letos za nás Markéta Kaclová zasedá ve všech porotách a až na Kraj Vysočina se letos podařilo všude vyhlásit všechna tři místa. Celostátní vítěze se dozvíme 22. června.

Praha, 10. května 2018 - Jak v co největší pohodě zvládnout letní dovolenou jsme přiblížili novinářům prostřednictvím workshopu laděného do stylu luxusního leteckého zájezdu.

Praha, 15. června - Tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou cenu si odnesly projekty,...

Praha, 31. května - Do 8. června můžete na www.rozjezdy.cz/hlasovani rozhodnout o vítězi ceny...

Praha, 25. května 2018 - Podruhé po sobě jsme získali prestižní evropskou PR cenu Golden Sabre....

Praha, 23. května 2018 - Agentura AC&C PR je jako tradičně mezi agenturami s nejvyšším počtem...

Praha, 18. května 2018 - Již poosmé pomáháme T-Mobilu s publicitou soutěže začínajících...

 

log action log apra 
 log icco
AC&C Public Relations is a leading Czech communication consultancy, holder of many PR awards. Consultancy was established in 1993 and since then has provided services to the largest domestic and multinational companies, working with them in long-term relationships. The mutual cooperation lasts for more than ten years with many of them.

AC&C's main fields of expertise include information technologies, automobile industry, transport and logistics, FMCG, and financial and consulting services.

AC&C Public Relations' team of experienced experts holds know-how combining many years of PR consulting with a thorough knowledge of the media world.

© 2012 AC&C Public Relations, mapa stránek